29. augusta-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Prosím o odpratanie neporiadku.

19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Znečistenie bolo z verejného priestranstva na Ul. 29. augusta odpratané aktivačnými pracovníkmi mesta.

Technické služby mesta Trebišov
28. júl 2021

Posnaz sa Adminko :D

odpracte ten bordel za "platcami" dani!!!
10. august 2021

Odpoveď samosprávy

Vytvorená nelegálna skládka bola mestom odstránená.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania