Paláriková-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Klaudia Rosipajlová 30. júla 2021

Chcela by som Vás poprosiť o úplné zrezanie kríku viď. na foto, nakoľko po ostrihaní opakovane bráni výhľadu. Viď. priložené foto

10. august 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, pracovníci Technických služieb mesta Trebišov, po dohode s obyvateľmi RD, vykonali presvetľovací orez daného kra.

Ing. Milan Kakaš
vedúci hospodárskeho strediska, Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.