M.R.Štefánika-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Marek 17. septembra 2021

Nefunkčné osvetlenie priechodu pre chodcov vo vozovke.

11. október 2021

jozef

Treba chodit iba cez den...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania