Čsl. armády-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Viera Hrivňáková 17. septembra 2021

Na ulici Čsl. armády- od kruhového objazdu až po koniec ulice sú konáre stromov po pravej strane zasahujúce až na cestu, takýchto miest na jednej ulici je viacero, ak sa na tom mieste v tom istom smere stretne cyklista s automobilom, je problém s odstupom, preto v záujme bezpečnosti v doprave žiadam zodpovedných o riešenie - odstránenie konárov, aby nezasahovali do vozovky.

07. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za zaslanie podnetu. Zamestnanci TS mesta Trebišov zrealizovali orez vŕby stredu (6. 10.).

Ing. Milan Kakaš
vedúci hospodárskeho strediska TS mesta Trebišov
07. október 2021

Viera Hrivňáková

v odpovedi píšete, že ste orezali vŕbu, ...a čo ostatné stromy smerom k benzínke? veď som poslala tri fotografie troch stromov.
07. október 2021

Odpoveď samosprávy

Mesto Trebišov vyzve majiteľa pozemku, na ktorom rastú ostatné stromy, aby zrealizoval ich orez.

Ing. Milan Kakaš
vedúci hospodárskeho strediska TS mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania