M.R.Štefánika-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Marek 27. septembra 2021

Nefunkčné verejne osvetlenie.

Ďakujem.

15. február 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet.
Poruchové verejné osvetlenie na Ul. M. R. Štefánika opravili Technické služby mesta Trebišov.

Technické služby mesta Trebišov
15. február 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet.
Poruchové verejné osvetlenie na Ul. M. R. Štefánika opravili Technické služby mesta Trebišov.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania