Cintorínska-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Bolo by dobré sa postarať o toto pieskovisko, ktoré už takto vyzerá niekoľko mesiacov. Zarastené, poškodené a bez piesku už pár rokov.

03. november 2021

Odpoveď samosprávy

Koncom októbra 2021 pracovníci Technických služieb mesta Trebišov odstránili buriny a doplnili nový piesok do pieskoviska na predmetnom detskom ihrisku.

Mgr. Mário Fazekaš,
Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania