Severná-kvetináč-zanedbaný

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
kveta 10. októbra 2021

Betónové kvetináče, zábrany, boli síce pôvodne osadené zelenou, o ktorú sa ale,nik nestaral, a stačilo polievať, takýto je výsledok, burina a vyschnute kvety, toto je na chodníku pri stánku na severe a podobne pri stojisku na ternavskej. Špati to.bud vysadiť novú zeleň a starať sa o ňu. Alebo celkom odstrániť, vyzerať to bude rovnako, betónovo...

11. október 2021

jozef

Odstranit??? Zrejme neviete koli comu tam boli umiestnene tieto betonove tzv. kvetinace / zabrany/ . Boli umiestnene koli vodicom vozidiel ktori nevedia parkovat a zaparkuju kde len vidia kusok volneho miesta, ale to vidite sama ked sa pozriete naokolo. Aj ked Meskači pridu respektive sa premavaju autom po sidlisku ani len nevystupia z aute aby upozornovali majitelov aut na zle zaparkovane aute a nie aby davali nejake pokuty, lebo ako sa povie v Trebisove pozna kazdy kazdeho a dat pokutu niekomu a niekomu ju nedat / lebo kamarat / tak to je naozaj KOCURKOVO.
09. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
utorok 9. 11. pracovníci Technických služieb mesta Trebišov doplnili do kvetináčov štrk a vykonali údržbu zelene.

Ing. Milan Kakaš
Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.