Pribinova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
kveta 10. októbra 2021

Odpadky, skladky, aj sa opakujúce. Pribinova, od nájazdu zelená plocha popri chodníka k stanici. Ďalší zdevastovany objekt špati v meste, budova býv. Kotolne sever. Jej budúcnosť je aká?

21. október 2021

Odpoveď samosprávy

Z predmetného vyobrazeného priestoru mesto Trebišov prostredníctvom technických služieb odstránilo pohodené odpadky a celú plochu upratalo.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.