Dopravná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Jakub 15. novembra 2021

Dobrý deň.
Nefunguje verejné osvetlenie ulici Dopravná pri zastávke Trebišov,ARRIVA a firme Deutschmann.

29. november 2021

Odpoveď samosprávy

Pracovníci TS mesta Trebišov opravili VO v uvedenej lokalite.

Technické služby mesta Trebišov
02. február 2022

Jakub

Dobrý deň, osvetlenie zase nefunguje.
17. december 2022

Jakub

Dobrý deň, osvetlenie je stále nefunkčné.
19. február 2023

Jakub

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený. Lampa VO funguje.
21. február 2023

Odpoveď samosprávy

Aj po opätovnej poruche, bola funkčnosť VO pracovníkmi TS mesta Trebišov obnovená.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania