Sadovská-zastávka MHD -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Jakub 15. novembra 2021

Dobrý deň.
Zastávka linky MHD 3 (103) s názvom TV, úpravňa vody nemá žiadne označníky. Pri mojom vystupovaní na tej zastávke nevedel pán vodič, kde má zastaviť, pretože tam neboli označníky. Ak by som šiel aj späť s MHD, tak neviem, kde by som mal stáť, pretože zastávka nie je nijako označená žiadnym značením. Mohli by ste tam prosím Vás aspoň namaľovať vodorovné dopravné značenie, keď tam nechcete dať označníky.

Fotka je z máp, pretože, keď som tam šiel naposledy, tak som to zabudol sfotiť, že tam chýbajú označníky.

02. december 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za zaslanie podnetu.
Pracovníci Technických služieb mesta Trebišov osadia cca v polovici mesiaca december 2021 chýbajúci označník MHD na zástavku s názvom: Sadovská ulica v Trebišove, úpravňa vody.
Spolu s označníkom umiestnia aj nový cestovný poriadok, ktorý má v nasledujúcich dňoch dodať spoločnosť ARRIVA Michalovce, a. s.

Technické služby mesta Trebišov
07. marec 2022

Jakub

Dobrý deň, je marec a stále nič

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.