M.R.Štefánika-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Marek 30. novembra 2021

Stojaca voda na chodníku.

Ďakujem.

27. január 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za zaslanie podnetu, ktorým sa mesto už zaoberá. Avšak, vzhľadom na nepriaznivé poveternostné podmienky a závažnosť poškodenia predmetnej chodníkovej časti opravu vykonajú pracovníci Technických služieb mesta Trebišov v mesiaci marec 2022.

Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie.

Mgr. Mário Fazekaš
Technické služby mesta Trebišov
22. máj 2022

Peter

Počasie už je ok a stále nič
22. máj 2022

Peter

Stále tam stoji voda

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania