Berehovská-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Miroslav 03. januára 2022

Dobrý deň,
Chcel by som mesto Trebišov požiadať o vybudovanie nového detského ihriska na sídlisku medzi ulicami Komenského, Cintorínska a Berehovská. Deti sa tam nemajú kde hrať, keďže ihrisko už má svoju životnosť za sebou. Dosky už ohlodal zub času, pieskovisko už zarastá burina a túlavé mačky tam majú svoj záchod, prvky na lezeckej stene sú pouvoľňované a deti z bytoviek sa nemajú kde hrať. Keďže mesto Trebišov už zrekonštruovalo a vystavalo detské ihriská skoro na každom sídlisku, bolo by vhodné vybudovať jedno poriadne a oplotené aj v tejto lokalite. Verím, že tento podnet neostane bez odozvy.

Ďakujem

02. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na detskom ihrisku na Berehovskej ul. bola vykonaná technická údržba v mesiaci august 2021. V novembri 2021 pracovníci TS mesta odstránili burinu z pieskoviska s následným doplnením piesku. Po technickej kontrole dňa 11. 1.2022 boli skontrolované všetky konštrukčné spoje jednotlivých prvkov. Detské ihrisko spĺňa toho času bezpečnostné požiadavky na svoju prevádzku.

Mgr. Mário Fazekaš
Technické služby mesta Trebišov Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania