Kpt. Nálepku-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Peter 03. januára 2022

17. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pracovníci Technických služieb mesta Trebišov začiatkom januára 2022 osadili na uvedenom mieste nové dopravné značenie.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania