Cintorínska-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Znecisteny chodnik (zablateny) na mestskom cintorine, lokalita: chodnik v mestskom cintorine cast pri športovej hale.

07. február 2022

Odpoveď samosprávy

Pracovníci Technických služieb mesta Trebišov vyčistili predmetný chodník, v jarnom období prejde uvedená chodníková časť ďalšou údržbou.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania