Berehovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Miroslav 10. januára 2022

Dobrý deň,
chcel by som upozorniť na opakujúci sa problém s neporiadkom v oddychovej lokalite medzi ulicami Cintorínska a Berehovká ulica pri MOMku na odber Covid-19. Je to problém ktorý sa opakuje, bordel a neporiadok ktorý tam robia rómovia z miestnej rómskej osady ktorý si tam po večeroch vyberajú odpadky zo smetných košov. Dané miesto je v noci neosvetlené, zeleň im tam robí zátišie na pokojné vykladanie. Aj keď to miesto poupratujete, do týždňa je to tam opäť. Treba s tým niečo robiť, urobiť z toho buď detské ihrisko alebo novú oddychovú časť pre obyvateľov danej lokality.
Ďakujem

17. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

voľne pohodené odpadky odstránili z predmetného miesta aktivační pracovníci mesta.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania