Košická-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Miroslav 10. januára 2022

Dobrý deň,
chcel by som nahlásiť množstvo odpadkov na brehoch trnávky, ale najväčšia skládka odpadkov sa vyskytuje pri hati , resp. prečerpávačke viď priložené foto. Chcel by som mesto požiadať aby oslovilo zodpovedných za daný úsek, či už správu povodia Bodrogu alebo toho kto môže odstrániť tento neporiadok. Daná hrádza slúži ľuďom na rekreáciu a tento neporiadok tam nepatrí.
Ďakujem

17. január 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za zaslanie Vášho podnetu. Vytvorená nelegálna skládka bola odstránená aktivačnými pracovníkmi mesta.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania