Jána Husa-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Marek 07. februára 2022

Nefunkčné verejné osvetlenie.

Ďakujem ;)

15. február 2022

Odpoveď samosprávy

Mesto prostredníctvom Technických služieb mesta opravili poruchové verejné osvetlenie na Ul. J. Husa.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania