Hodvábna-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
jozef 23. februára 2022

Ulica SEVERNA TREBISOV, Praidelne parkovanie na prechode a v protismere...

28. február 2022

Odpoveď samosprávy

Mestská polícia Trebišov denne monitoruje parkovanie v problémových lokalitách mesta, ku ktorým patrí aj časť sídliska Sever. Zároveň rieši ďalšie úlohy a oznamy od občanov, preto Vás chceme požiadať, ak spozorujete, že sa v meste deje protiprávne konanie alebo priestupok, bezodkladne kontaktujte bezplatnú linku 159.

Mestská polícia Trebišov
04. marec 2022

jozef

A znova 4 dni odparkovane auto a stale nikto nic nevidi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania