Ruskovská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Marek 20. marca 2022

Výtlk na ceste.

Ďakujem ;)

22. marec 2022

Jakub

Len by som chcel podotknúť, že to je Dopravná ulica nie Ruskovská. Ruskovská je na druhej strane za koľajami
22. marec 2022

Marek

Ďakujem za opravu.
31. január 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
evidovali sme tento defekt na Dopravnej ulici. Dodatočne uverejňujeme aj informáciu o jeho oprave. Poškodená časť asfaltu na komunikácii bola opravená ešte na jar 2022 v rámci rutinnej údržby a drobných opráv komunikácií pracovníkmi TS mesta Trebišov.

Ing. arch. Alexander Bugala
vedúci odd. majetku a výstavby, MsÚ
01. február 2023

Odpoveď samosprávy

K podnetu pripájame aj fotografiu aktuálneho stavu lokality.

TS mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.