Komenského-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Jožko Mrkvička 07. apríla 2022

Dobrý deň,
Prednedávnom si VVS a.s. opravovala svoje oplotenie okolo budovy a takto to vyzera aktualne z vonkajšej strany nového oplotenia.
Rozbitý a poškodený chodník od cesty na Cintorínskej ulici a hlboká diera na strane od bytovky 2220/6 , zo zadnej strany budovy.

Vcera sa podarilo do tej diery spadnúť malemu dievčatku na kolobežke, takže je to dosť nebezpečné nakoľko sa v blízkosti nachádza detské ihrisko a deti sa tu bežne pohybujú na bicykloch.
Nehovoriac o neporiadku a odpadkoch ktore tam su nahadzané.

Chcel by som požiadať mesto aby upozornilo spoločnosť aby dala uvedené miesta do pôvodného stavu, nakoľko sú nebezpečne a oku nelahodiace . Nepostačuje len opraviť svoje a o zvyšok sa nestarám. Bolo by viac než vhodné dbať aj na výsledok.

Ďakujem za skoré vybavenie

20. apríl 2022

Jožko Mrkvička

Od 7.4. sa nedokáže nikto vyjadriť k podnetu? Takto Vám záleži na bezpečnosti a mestskom majetku?!
22. apríl 2022

Jožko Mrkvička

Mohol by som prosim vediet preco sa toto nebude riesit? Dakujem za odpoved
15. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pracovníci Technických služieb mesta Trebišov upravili zvyšnú časť medzi chodníkom a oplotením zásypom okrasného kameňa.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania