Gorkého-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Monika 07. apríla 2022

V parku na gaštanke už niekoľko mesiacov visí na strome handra. Aj veveričky si na to už zvykli. Upracte to. Je to na začiatku gaštanky od Gorkeho ulice.

28. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený visiaci predmet bol zo stromu odstránený.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.