Kalinčiakova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Peter 29. apríla 2022

Na ulici Kalinčiakova nefunguje verejné osvetlenie

29. apríl 2022

Peter

Podnet už bol vyriešený.
09. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Verejné osvetlenie prešlo opravou a je už uvedené do funkčného stavu.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania