Čongovská-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Marián 03. mája 2022

Poškodená rozvodna skrinka

09. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet. Poškodenie už bolo odstránené pracovníkmi Technických služieb mesta Trebišov.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.