Kutnohorská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Eva Lešková 24. júna 2022

Chodník pred naším bytovym domom je uz roky neopraveny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania