Agátová-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený

Dobry den, Chcel by som upozornit na zarasteny a popraskany asfalt na hradzi v oboch smeroch. Chcelo by to aspon vycistit od burin, ak nie rovno zarovnat a vyspravit od prasklin cely povech, nech sa rozsiri chodnik/cyklotrasa na plnu sirku. Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.