Čongovská-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Katarína 25. júla 2022

Poprosím mesto alebo mestskú políciu viac na tejto ulici aby mali voči občanom ktorý bývajú na tejto ulici aby po nočnom kľude sa previezli na aute po tejto ulici. Lebo na tejto ulici pre niektorých ľudí neplatí nočný kľud. Veľa sa používa alkoholických nápojov, hlasité rozprávanie a používajú verejné toalety. Ďakujeme.

27. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za Váš podnet, doposiaľ sme v uvedenej lokalite nezaznamenali porušovanie nočného pokoja, požívanie alkoholu ani výtržnosť na verejnosti.
Pre uvedenú lokalitu zvýšime hliadkovú činnosť MsP po 22.00 hod.
Súčasne Vás chcem požiadať, aby ste v prípade Vami uvádzaných zistení bezprostredne volali na bezplatné tel. č.159 - operačného dozorného MsP, ktorý vyšle na miesto hliadku, prípadne kontaktovali tel. č. 158 OO PZ Trebišov.

Mgr. Peter Pipa
náčelník MsP Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.