Komenského-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Silvia 10. augusta 2022

Na Komenskeho ulici, oproti Vseobecnej zdrav.poistovni nesvieti absolutbe ziadne svetlo. Nielen majitelia bytov musia chodit pod balkonmi, aby sa dostali domov, ale aj mnoho inych ludi, ktori nepoznaju "tieto cesticky". Upozornujem na nebezpecenstvo urazu. Bez akehokolvek svetielka sa neda urobit ani krok. Je to dost frekventovana "cesta", nechapem, ze to nikomu nevadi. Fotografia sa vyhotovit ani nedala, bol by to len cierny obrazok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania