Kpt. Nálepku-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Stanislav Nagy 12. augusta 2022

Pri stanici dlhodobo cca 3 roky odstavený starý autobus ktorý občas využívajú bezdomovci

22. august 2022

Stanislav Nagy

Už tam stoji aj zhorený cca 10 dní a nemá ho kto odtiahnuť EK A TK naposledy v roku 2018
22. august 2022

Stanislav Nagy

Viď foto zasielam
29. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podľa našich informácií, tri roky nie je adekvátny údaj. Pozemok je vo vlastníctve štátu, v správe ŽSR a je súčasťou staveniska, za jeho stav zodpovedá dodávateľ stavby. Podnet bude posunutý majiteľovi pozemku.

Ing. arch. Alexander Bugala
odd. výstavby a majetku, MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.