Sadovská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Peter 16. augusta 2022

Poprosím o odpratanie čiernej skládky na ulici Sadovská.

29. september 2022

Odpoveď samosprávy

Nelegálna skládka na Sadovskej ulici bola mestom Trebišov odstránená.

Ján Černák
vedúci aktivačného strediska TS mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.