Čsl. armády-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Uzavretý
meno
MARIO 04. septembra 2022

Dobrý deň. Obraciam sa na Vás s postrehom šoféra, že osadenie tohto pekneho Múra s karičkou v kruhovom objazde nie je veľmi praktické pre viditeľnosť áut. Skôr by sa ten Múr karičky mohol pekne vnímať na nejakom krajšom mieste, kde by sa mohlo pri nej napríklad aj odfotiť, napr. : v parku. Kruhovy objaz by mal byť dostatočne viditeľný z každej strany a postačia, ak tam bude niečo pekné nasadené poprípade niečo osadené co nebude brániť vo výhľade oproti. Mohol by napríklad, pán Vladimír Eperjesi niečo časom vyrobiť, napr., : Erb mesta Trebišov, alebo niečo iné. Je to len taky postreh ktorý ocenia viac menej šoféri len kvôli viditelnosti....poprosim na zváženie.... Poprípade uvidíte časom ohlasy šoférov......

06. september 2022

jozef

Ak nie do mesiaca tak do vianoc to nejaky šikovny šofer... da k zemi...Ved kruhovy objazd co nie je kruh - kto uz len toto vymyslel a hore kopcom...
29. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
- úprava stredového kruhu v križovatke nie je ešte skompletizovaná. Bude doplnená o vyšší panel so symbolmi mesta Trebišov a o výsadbu zelene.

Tzv. „výhľad oproti“ v kruhovej križovatke nie je potrebný ani z hľadiska dopravných predpisov, ani z praktického hľadiska.
V súčasnosti stále viac kruhových križovatiek je riešených buď so značne vyvýšeným ostrovčekom ohradeným palisádou, alebo s ostrovčekom osadeným vyššou zeleňou.

Kruhový objazd je dokonale prehľadný pre každého účastníka cestnej premávky, vstupujúceho na komunikáciu podľa pravidiel a dokonale bezpečný pri dodržaní predpísanej rýchlosti.

Ing. arch. Alexander Bugala
vedúci odd. výstavby a majetku, MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania