Jána Husa-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Katka Zábolyová 29. septembra 2022

Ulica Jana Husa je tiez frekventovanou ulicou a pokracuje aj na slepu ulicku .tymto by som prosila o pravidelnu údržbu a upravu prave slepej ulicky, kde je potrebne tiez pravidelne udrziavat chodniky a okolie v cistote a upravene. Malokedy sem zavitaju cosi pozametat alebo vycistit od travi a odpadkov priestor ulice.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania