Petronova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Adam Werther 26. októbra 2022

Dobrý deň, na ulici Petrovova, pred rodinným domom č. 18 a 20 sú viaceré diery v asfaltovej ceste až do štrkového podložia pod asfaltom.
Vopred ďakujeme za opravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.