Cintorínska-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Miroslav 03. novembra 2022

Opotrebované, prestárle, rozpadajúce sa lavičky, rôzna úroveň osadenia. Celkové kazia dojem z prostredia pred vchodom do obytného bloku. Treba zvážiť osadenie lavičkami - rovnakého typu pred obytným blokom č. 2220.

05. december 2022

Odpoveď samosprávy

Pracovníci Technických služieb mesta Trebišov realizovali výmenu poškodených drevených a betónových častí lavičiek v priebehu 45. kalendárneho týždňa.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.