17. novembra-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Katarína 10. novembra 2022

Je to normálne podľa Vás? Že niekto sa snaží zveladit miesto v Trebišove a nevidrži ani mesiac a niekto to zničí. Ulica 17.Novembra.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania