Sadovská-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Dobrý deň,
bola ukradnutá značka hlavná cesta v smere na Nový Majer. Stĺpik ostal na mieste.

01. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pracovníci Technických služieb mesta Trebišov v druhej polovici februára 2023 doplnili chýbajúce dopravné značenie a predmetnom mieste.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.