Družstevná-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Dobrý deň, poškodená dopravná značka na križovatke.

20. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Pracovníci Technických služieb mesta Trebišov osadili v polovici marca 2023 nový dopravný stĺpik s dopravnými značkami.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.