Severná-stavby a budovy-prekračovanie limitov prašnosti

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
kveta 10. marca 2023

Chcem sa spýtať, či je toto finálna úprava stavby, resp. kedze sa na parkovisku dlhšie nič nedeje, či je to konečná...
Vadi hlavne neupratanie na ceste po skončení rozkopavok asfaltu pozdĺž chodníka, resp. Neupraveny terén okolo vyobrubnikovaneho parkoviska, apod.
Je tu zvýšená prašnosť, keďže všetko blato a prach po stavebných strojoch ostalo na ceste, plus suché lístie z min. roka a veľká frekventovanost dopravy na Hodvábnej v tomto úseku zvyšuje nepohodlie, aj zo zlého ovzdušia, bolo by vhodné cestu v tomto úseku upratať, vyzametat,v ystriekať vodou.
Za vyše roka od začatia stavby si to tu žijúci obyvatelia myslím, ze zasluzia

20. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vyobrazený stav nie je to konečná úprava.
Je potrebné počkať, kým bude realizovaná kolaudácia bytového domu Greenside a na majetkovo-právne vysporiadanie pozemkov medzi mestom Trebišov a stavebníkom bytového domu.
Následne budú vykonané definitívne terénne úpravy.

odd. výstavby a majetku MsÚ Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.