Komenského-zastávka MHD-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Dobrý deň,
plný kôš na zastávke Trebišov, DSA

17. apríl 2023

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol vyriešený. Kôš bol vyprázdnený aktivačnými pracovníkmi mesta.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.