Jána Husa-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Zuzana 02. septembra 2023

Poškodené časti nového detského ihriska - odtrhnuté lano.
Poškodený odpadkový kôš.

27. október 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený,

Ing. Jozef Ferjo, odd. výstavby a majetku MsÚ
27. október 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený,

Ing. Jozef Ferjo, odd. výstavby a majetku MsÚ
27. október 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený,

Ing. Jozef Ferjo, odd. výstavby a majetku MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania