Puškinova-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Kvetka Čižmárová 18. septembra 2023

Tento problém som už raz oznámila avšak v spoločnom oznámení požiadaviek na riešenie nedostatkov divo rastúcich kríkov a konárov stromov pri cesta. Stačilo by ,aby kompetentní sa prišli pozrieť a zariadiť výkon práce. Ďakujem

29. september 2023

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet. Pracovníci TS mesta Trebišov ostrihali kry a orezali konáre v blízkosti fasád budov dňa 25.9.2023.

TS mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.