L. Sáru-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Dobrý deň,
na lampe VO sa nechádza reklamný pútačna akciu, ktorá sa konala v septembri a špatí okoliu.

03. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento podnet bol vyriešený.

TS mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.