M.R.Štefánika-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Marek 07. marca 2024

Nefunkčné osvetlenie.
Prosím skontrolovať aj ďalšie osvetlenia v rade, kt. sú tiež nefunkčné.

Ďakujem ;)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania