Parkovisko, prístupova cesta ku garážom

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Zaslal: Patrik, 08. marca 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Je tu vysypana nejaka drť, miestami 10-15cm diery, po daždi je problem dostať sa k autu

17. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
problém, ktorý uvádzate, budú Technické služby mesta Trebišov riešiť počas 12. kalendárneho týždňa. Výtlky na prístupovej ceste ku garážam pracovníci mestskej organizácie zasypú asfaltovou drťou, ktorú následne pomocou prístroja zhutnia.

Michal Davala
Technické služby mesta Trebišov
17. marec 2016

Patrik

To iste zasypanie sa udialo cca pred rokom a vydrzalo to par mesiacov.Nebolo by vhodne to parkovisko ošetriť asfaltom, nakolko to je jedine"parkovisko"pred bytovkou?
26. január 2018

Odpoveď samosprávy

Pracovníci Technických služieb mesta Trebišov zrealizujú opravu posypovým materiálom - asfaltovou rozdrobenou hmotou do konca januára 2018.

Michal Davala, Technické služby mesta Trebišov
15. február 2018

Odpoveď samosprávy

Avizovaná oprava plochy bola zrealizovaná pracovníkmi Technických služieb mesta začiatkom februára 2018. Viď. fotodokumentácia.

Michal Davala, Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania