Nesvietia pouličné lampy

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Tomi 23. mája 2016

V noci nesvietia poulicne lampy na Trznej ulici, konkretne 3 lampy pri kotolni STRED pri garazach.

13. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Pouličné lampy na Tržnej ulici, ako aj verejné osvetlenie na sídlisku STRED sú v plnej prevádzke. Poruchu odstránili pracovníci Technických služieb mesta Trebišov.

Michal Davala, Technické služby mesta Trebišov
13. jún 2016

Tomi

Skontrolujte si tie lampy este raz, kedze v noci nesvietia vsetky :-)
13. september 2016

Tomi

Stale nic!!! Obdobie dovoleniek, tak cele mesto nic nerobi, iba berie plat !!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.