Prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Peter 30. júna 2016

Ak je na zakrute na ul. kpt.nalepku zvisla dopravna značka PRECHOD PRE CHODCOV a na ceste nie je nastriekaná zebra,je to prechod pre chodcov alebo nie.Dakujem

30. jún 2016

Stanislav

je to prechod pre chodcov
07. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Mestský úrad nie je kompetentný vyjadriť sa k jej obsahu. Posudzovanie pravidiel cestnej premávky a vyhodnocovanie správnosti dopravného značenia prislúcha Okresnému riaditeľstvu PZ, Okresnému dopravnému inšpektorátu.

Ing. Iveta Verešová, odd. výstavby a majetku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.