Zápach v celom meste

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Michal 29. augusta 2016

Od 25.8.2016 sa po celom meste šíri zápach, predpokladám, že z kanalizácie. Nedá sa pred tým veľmi ukryť, iba ak ujsť do iného mesta/obce :-)

08. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dňa 27.8. 2016 bol zaznamenaný podnet, citujem: "od 25.8.2016 sa po celom meste šíri zápach, predpokladám že z kanalizácie, nedá sa pred tým veľmi ukryť, iba ak ujsť do iného mesta/obce". Pisateľ tohto podnetu neuviedol presnú lokalitu tohto problému, pripojil len ilustračné foto, preto oddelenie výstavby a majetku nemá informácie potrebné pre kontaktovanie VVS, a.s. Z podnetu nevieme, kto je správca predmetnej kanalizácie. V prípade dodatočného riešenia danej situácie, resp. zasielania podnetov do budúcnosti je potrebné bližšie konkretizovať.

Ing. Ladislav Valiska-Timečko, odd. výstavby a majetku, MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania