Zarastený cintorín, nepokosená a neupravená zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Všetci občania Trebišova by boli radi keby naše mesto tak prekvitalo ako burina na mestskom cintoríne. Možno by bolo vhodné a zrejme aj potrebné pokosiť a upraviť zeleň na mestskom cintoríne!

03. október 2016

Odpoveď samosprávy

Kosenie na Mestskom cintoríne v Trebišove bolo realizované pracovníkmi Technických služieb mesta Trebišov počas 37. kalendárneho týždňa.

Michal Davala, Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania