Vznikajúca čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Marek V. 11. októbra 2016

Dobry den,
nedaleko mosta - oproti firme Ivim (Trnavka - Drehnovec) vznika cierna skladka...

11. október 2016

Štefan

palec hore pre toho kto nato poukazal, nakoľko sa hradza popri Trnavke stava nielen počas vikendov malym korzom z cieľom oddychnut si pre trebišovčanov, tak je potrebne aby okolie vyzeralo lepšie ako je to teraz resp. na fotkach
12. október 2016

Odpoveď samosprávy

Znečistenie priestoru na Sadovskej ulici, oproti firme IVIM, bolo utorok 11.10.2016 odstránené.

Miroslav Davala, vedúci MsAS Trebišov
12. október 2016

Odpoveď samosprávy

Fotodokumentácia z daného miesta.

Miroslav Davala, vedúci MsAS Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.