Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Marek 27. decembra 2016

Dobrý večer, rád by som Vás požiadal o vyriešenie nefunkčného osvetlenia pred vchodom č.14 na Hodvábnej. Táto lampa blbne už takmer 2 mesiace. Vždy na striedačku niekoľko minút svieti a niekoľko nie. Keďže pred touto časťou bytovky (vchod vľavo aj vpravo) nie je žiadne ďalšie funkčné osvetlenie je tu v časoch výpadkov totálna tma. Idú sviatky a bolo by dobré ak by sa to konečne vyriešilo. Prikladám foto ako svieti o 22:52 a druhé keď zhasla o 22:56. A takto sa to zapína a vypína celý čas kedy je verejné osvetlenie zapnuté. Ďakujem.

28. december 2016

Odpoveď samosprávy

Poruchové verejné osvetlenie na Hodvábnej ulici (pred vchodom č. 14) bolo opravené 22. decembra 2016. Pracovníci Technických služieb mesta Trebišov vymenili na stĺpe verejného osvetlenia svetelnú lampu; žiarivku aj tlmivku.

Michal Davala, Technické služby mesta Trebišov
28. december 2016

Marek Kapalko

no neviem odkiaľ majú technické služby informácie ale 22. tu nebolo nikoho vidieť že by to opravoval a aktuálne je 28. a osvetlenie nefunguje tak ako doteraz. Prikladám aktuálne foto - urobené s minútovým odstupom.
16. január 2017

Marek

Už je to niečo vyše týždňa čo spomínaná lampa funguje OK. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania