Výtlky na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Tomi 27. februára 2017

Cesta v dezolátnom stave. Roky sa neinvestovalo do cesty v tejto lokalite a teraz to takto vyzerá. V danej lokalite garážuje niekoľko desiatok ľudí, ktorí platia nemalé dane z nehnuteľností. Minulý rok sa síce opravila časť Tržnej ulice, ale nie celá až ku kotolni.

27. február 2017

Milan

Pripájam sa k podnetu, cesta je v dezolátnom stave. ŽIADAM O OPRAVU CELEJ CESTY MEDZI GARÁŽAMI OD MILKAGRA AŽ KU KOTOLNI !!!
10. marec 2017

Tomi

ŽIADAM O OPRAVU CESTY !!!
14. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Mestská komunikácia na Tržnej ulici, od predajne Milk-Agro bola v roku 2016 opravená na celom úseku. Príjazdové komunikácie ku garážam a medzi garážami neboli zaradené do 1. etapy opráv na rok 2017. Vybrané boli úseky mestských komunikácií s najzávažnejším poškodením, pričom sa zohľadňovala frekvencia dopravy na týchto komunikáciách. Požiadavky na opravu mestských komunikácií ďaleko presahujú finančné možnosti Mesta.

Ing. Ján Bogda, odd. výstavby a majetku, MsÚ
14. marec 2017

Tomi

Ak nie sú peniaze na opravu tejto cesty, tak by mesto mohlo aspoň zabezpečiť aby daná lokalita bola pozametaná od rozbitého skla, ohorkov cigariet, fliaš atď. Majitelia vozidiel si v danej lokalite nie lenže ničia svoje vozidla na prístupovej ceste, ktorá je v dezolátnom stave (výtlky ale taktiež spôsobujú poškodenia kolies a pneumatík na výtlkoch a rozbitom skle. Denno denne sa naší spoluobčania tvária, že zberajú smetí pomedzi bloky pri verejno-prospešných prácach. Ak by tomu, tak bolo tak by muselo byť celé mesto bez jediného smietka. Takto by sa dalo urobiť niečo pre ľudí ktorý v danej lokalite parkujú svoje vozidlá, či už v garážach (platia dane z nehnuteľnosti za garáže) ale aj všetci ostatní parkujúci v danej lokalite A ČO JE HLAVNÉ MESTO BY TO NIČ NESTÁLO. Každopádne žiadam aby daná cesta bola zahrnutá v 2. etape opráv v roku 2017 !!! Ďakujem pekne.
28. marec 2017

Milan

Ak by sa peniaze z daní z nehnuteľností za garáže(cca 50 garáži ) tento rok použili na opravu cesty, problém by bol vyriešený. Avšak treba čosi robiť a nie iba míňať verejné peniaze na platy a odmeny úradníkov, však pán primátor.
23. august 2017

Tomi

Výtlky na ceste

Opakovane upozorňujem na výtlky na tržnej ulici za predajňou Milk Agro- jedna sa o prístupovú cestu ku kotolni a k niekoľkým desiatkam garáži a taktiež k blokom na Komenského ulici. Roky sa tieto plochy neopravovali. Vyplniť asfaltom tieto výtlky by mesto stálo minimum nákladov, ale treba chcieť robiť čosi pre ľudí !!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania